Tales matematyka

Nasza metoda!

  • Matematyka... Dla jednych królowa nauk... dla innych zaś niemal synonim koszmaru, przyczyna porażek i źródło problemów...
  • Czy ty też zaliczasz się do tego liczniejszego grona, które między matematyką a czarną magią stawia znak równości?
  • Zagmatwane definicje, abstrakcyjne pojęcia, stos reguł, zasad i warunków, gdy do tego dodamy jeszcze nauczyciela, który cały czas podkręca tempo, tak aby zdążyć z realizacją wszystkich zagadnień, robi się naprawdę nieciekawie.
  • Ma to także swoje uzasadnienie w wynikach egzaminu maturalnego w ubiegłych latach. W zeszłym roku z matematyką poradziło sobie 85% wszystkich zdających. O ile wynik rzec można nie najgorszy, to średnia na poziomie 56% pozostawia wiele do życzenia. Ale czy można znajomość matematyki sprowadzać tylko do obowiązkowego egzaminu? Zdecydowanie nie. Jej przydatność w codziennym życiu jest stanowczo niedoceniana. Okazuje się, że pomocna jest w planowaniu wieloetapowej podróży, w wyborze odpowiedniego na dane stanowisko pracownika czy najkorzystniejszej lokaty w banku. Rozwiązywanie skomplikowanych kryminalnych spraw, negocjacje biznesowe, architektoniczne budowle, nowe technologie, systemy bezpieczeństwa, ekonomia, a nawet medycyna czy sport - do wszystkiego tak naprawdę przydaje się matematyka.
  • Nawet jeśli matematyka kojarzy Ci się z nocnym koszmarem - nie wszystko jest stracone! Aby samemu nadrobić, zrozumieć czy powtórzyć dane zagadnienie bardzo pomocne okazać się mogą zajęcia w formie internetowej. Najefektywniejszą formą nauki jest zaangażowanie naszych zmysłów w proces zapamiętywania i nabywania nowych umiejętności, a dzięki demonstracji materiału zarówno w formie wizualnej jak i dźwiękowej maksymalizujemy skuteczność procesu nauczania. Dzięki doskonale dostosowanemu kursowi online szybko nadrobisz zaległości, rozwiejesz wszelkie wątpliwości. W końcu zrozumiesz to, z czym od dawna się zmagasz i to wszystko bez wychodzenia z domu!
  • Po co angażować korepetytora, ustalać konkretne terminy - Tales pomoże Ci osiągnąć sukces w sposób o wiele wygodniejszy. Pracując w swoim własnym tempie, w domowym zaciszu bez nerwów i stresu nauka będzie o wiele przyjemniejsza, a przez to zdecydowanie skuteczniejsza. Na całym świecie e-learning zyskał sobie rzeszę zwolenników. Według licznych badań, ten sposób nauczania jest o wiele skuteczniejszy niż tradycyjne lekcje, ponadto opanowanie tego samego materiału zajmuje o wiele mniej czasu.
PortalMatematyczny.png kursy_jezyka_niemieckiego.jpg Cztery_Zywioły_Blog.jpg Elpat.png
Innowacyjna Gospodarka

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość.

Unia Europejska